Spoluprací společností COSS a Machstav vzniká kvalitní zateplení stropu, díky kterému lze výrazným způsobem ovlivnit náklady na vytápění, a to až o 65%. Zateplení probíhá pomocí foukané izolace, která patří mezi nejpreferovanější způsob zateplení za trhu, foukaná izolace šetří Váš čas i Vaši peněženku.


Obchodní činnost

COSS - Prodáváme mřížky, vzduchovody, ventilátory a další

 

Firma COSS spol. s r. o. Brno je zástupcem a prodejcem plastového programu italského výrobce La Ventilazione pro Moravu.

Pro Čechy zajišťuje poptávku výhradní dovozce REFAX plast s. r. o. Jedná se o značkové plastové ventilační mřížky s deklarovanou a certifikovanou aktivní plochou podle normy ISO 5219.

 

Mřížky jsou vhodné pro použití jak v interiérech tak v exteriérech a jsou v různých tvarových i vzhledových variantách. Systém instalace je buď vnitřní (mřížka se vsune do otvoru) nebo venkovním s překrytím (otvor se mřížkou překryje). Existuje možnost si mřížku nechat sestavit z modulů 100 x 100 mm a to v obou provedeních.

 

V naší specializované vzorkové prodejně si můžete veškeré zboží prohlédnout a zakoupit. V případě větších odběrů, je výhodné zboží objednat telefonicky popřípadě e-mailem. Podmínky odběru lze sjednat s naším obchodním zástupcem.

 

Další značkou, kterou firma COSS Brno zastupuje na Moravě je FIRST.

Jedná se o italskou firmu vyrábějící modulové žlaby, krycí mříže a poklopy na kanály z PVC. Výrobky firmy FIRST mají širokoé využití při sběru a odvodu vody na sportovištích, u garáží, suterenních místnostech i na silnicích a ulicích. Ocenit můžete zejména jejich jednoduché instalování, lehkost, vysokou nosnost a nezničitelnost.

 

Žlaby PRATIKO se vyrábí v šířkách 130, 200, 300 a 400 mm, a to vždy ve dvou hloubkách. Pratiko se dodává v půlmetrových a do sebe vsaditelných kusech. Na potřebnou délku je můžeme dále řezat po 10cm mezi vyztuženými žebry.

 

Krycí mříže a poklopy pro PRATIKO se vyrábí v několika variantách podle nosnosti. Od pochůzných mříží až po pojezdné  s maximální nosností od 5 do 12 t podle rozměru. Při větších nárocích na zatížení je možné použít speciální
mříže a poklopy MULTIGRIL®. Krycí mřížky MULTIGRIL® jsou vyrobeny z nylonu kombinovaného se skelnými vlákny a jsou jedinými svého druhu, jež snášejí zatížení stanovené evropskými předpisy.


 
NThjZTA